Produkty pszczele – apini.pl

Produkty pszczele

Filtruj według
150,00 zł (brutto)
Mleczko pszczele jest naturalnym źródłem acetylocholiny służącej jako neuroprzekaźnik oraz 10-HDA (kwas hydroksydekanowego).
117,00 zł (brutto)
Mleczko pszczele jest naturalnym źródłem acetylocholiny służącej jako neuroprzekaźnik oraz 10-HDA (kwas hydroksydekanowego).
45,00 zł (brutto)
Głównym aktywnym składnikiem kremu jest masło shea, wzmacniające właściwości odżywcze, regenerujące i natłuszczające mleczka pszczelego. Mleczko shea regeneruje i odżywia skórę, posiada witaminy A i E, które...
55,00 zł (brutto)
Krem z jadu pszczelego do kuracji mięśni i stawów. Głównym składnikiem kremu jest jad pszczeli, w którym zawarta jest melityna stosowana w medycynie naturalnej do łagodzenia bóli reumatycznych. Już  od czasów...
63,00 zł (brutto)
Najpopularniejszym sposobem na przechowywanie mleczka, z zachowaniem jego wartości odżywczych, jest zmieszanie go z miodem. Ponieważ mleczko stanowi 5% takiej mieszanki, smak samego mleczka jest ledwo wyczuwalny.
58,00 zł (brutto)
Propolis, nazywany również kitem pszczelim powstaje z żywic roślinnych, zbieranych przez pszczoły robotnice z liści, pączków i z kory wybranych drzew iglastych oraz z topól. Zdrowotne zalety propolisu znane są od...
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Produkty pszczele – najlepszy wybór dla zdrowia

O szczególnych właściwościach naturalnego miodu wie każdy, kto chociaż trochę interesuje się zdrowym odżywianiem. Niektórzy mogą jednak być zaskoczeni faktem, że miód nie jest najbardziej wartościowym spośród produktów pszczelich. Bogate w witaminy mleczko pszczele, propolis z wysoką zawartością witaminy C oraz jad pszczeli to tylko niektóre produkty od pszczół, które mogą pochwalić się wyjątkowo cennymi właściwościami. Ich działanie doceni każdy, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie w naturalny sposób.

Poznaj wyjątkowe produkty pszczół 

Już od wieków ludzie doceniają wyjątkowy smak oraz walory zdrowotne wyrobów pszczelich. Te niepozorne owady każdego dnia wykonują ogromną pracę, której owocem są takie produkty jak miód, mleczko pszczele czy propolis. Każdy z nich cechuje się wysoką zawartością witamin oraz innych składników odżywczych, które mają niebagatelny wpływ na zdrowie. Wśród najbardziej wartościowych produktów od pszczół należy wymienić propolis (znany również pod nazwą kit pszczeli), który powstaje z żywic roślinnych zebranych przez pszczoły robotnice. Szczególną cechą tego wyrobu jest duża zawartość witaminy C która normalizuje procesy przemiany materii, wspiera pracę układu nerwowego, niweluje zmęczenie oraz dba o prawidłową pracę układu immunologicznego. Propolis jest cenionym i uznanym w medycynie ludowej i naturalnej suplementem diety.

Bogactwo witamin w naturalnej formie

Wyjątkowo cennymi właściwościami może pochwalić się mleczko pszczele, które jest wytwarzane przez pszczoły robotnice. Jest to szczególne cenna substancja, którą pszczoły wykorzystują do karmienia swojej królowej, a także larw w pierwszych trzech dniach życia. Mleczko pszczele kryje w sobie bogactwo cennych witamin – B1, B2, B6, B12, C. Dodatkowo zawiera również biotynę, kwas foliowy, kwas hydroksydekanowy (10-HDA) oraz acetylocholinę, która służy jako neuroprzekaźnik. W mleczku pszczelim znajdują się również śladowe ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach – witaminy A, D oraz E. Ze względu na tak bogaty kompleks witamin oraz innych cennych składników, mleczko pszczele bywa nazywane eliksirem płodności oraz długowieczności. Przy regularnym przyjmowaniu w korzystny sposób działa na zdrowie i funkcjonowanie organizmu.

Naturalne wyroby pszczelarskie

Sklep internetowy Apini.pl posiada w swojej ofercie naturalne produkty od pszczół takie jak mleczko pszczele, miód oraz propolis. Ponadto oferujemy również unikalne kosmetyki wzbogacone o składniki od pszczół - krem z jadem pszczelim przeznaczony do kuracji mięśni i stawów oraz krem z mleczkiem pszczelim i masłem shea do codziennej pielęgnacji skóry. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości 100% czyste wyroby pszczelarskie o cennych właściwościach, które pomogą Ci zadbać o zdrowie w naturalny sposób. 

Więcej

Menu

Ustawienia